Moda

Yüksek Bel Pantolonlar İçin Kombin Önerileri

Günümüzde moda olan yüksek bel pantolonlar her kadının dolabında olmazsa olmazlardandır. Kot pantolonlardan kumaş pantolonlara ve ketenlere kadar bir çok pantolon yüksek bel olarak tasarlanıyor ve giyimde mükemmel bir şıklıklar oluşturuluyor. Vintage modeller, dar modeller ve boru paçalar yüksek bel pantolonlarda görebileceğimiz başta tasarımlardandır.

Yüksel bel pantolonların avantajı kişileri daha uzun boylu göstermesinde gizlidir. Ancak şuna dikkat edilmelidir ki vintage pantolonların basen bölgesinin bol durmasından dolayı basenlerin daha  geniş görünmesine neden oluyor. Bu nedenle basen kısmı geniş olanların vintage yüksek bel pantolonları mümkün olduğunca tercih etmemeleri gerekiyor.

Yüksel Bel Pantolon Kombinleri

Boyun daha uzun görünmesini sağlayan yüksek bel pantolon için kombin önerileri ile hareket edilerek ortaya son derece tasarım harikaları çıkıyor. Eğer bel bölgeniz kalın değil ise yüksek belli pantolonlar ile crop top denilen beli kısa olan tshirtler kullanarak belinizin inceliğini vurgulayabilirsiniz. Bir tarafı pantolon içerisine koyulan trikolar yine yüksek  bel pantolonlar için sıklıkla tercih edilen kombinlerdendir.

Bununla birlikte pantolonun içerisine tamamen koyularak kombinlenen merserize kazaklarda son derece trend görünmenize yardımcı oluyor. 70’li yıllarda moda olan bohem tarzı bol paçalı İspanyol pantolonlar bir kemer kullanılarak kombini ikiye bölüyor ve kombinlerin biraz daha şık olmasını sağlıyor. Gömlek veya tshirtlerle rahatlıkla kullanılabiliyor.

Ayakkabı Seçimi Nasıl Olmalı

Ayakkabı seçimi yüksel bel pantolon kombinlerinde farklı çeşitlerde kullanılıyor. Yüksek bel pantolonlar hem spor ayakkabılar ile hem de klasik topuklu ayakkabılar ile rahatlıkla kullanılıyor. İnce topuk, apartman topuk gibi klasik ayakkabılar bu tip pantolonların altında tercih edildiğinde oldukça dikkat çekici ve şık bir görüntü oluşturuyor. Spor ayakkabılarda bu tip pantolonların yine tarz bir şekilde kullanılmasına olanak sunuyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu