Diyet

Düğününüzde Fit Görünün

Tüm emekler ve fedakârlıklar, o güne kavuşmak içindir. Sevdiğiniz insan ile kuracağınız yuvaya ulaşmak içindir. Kuracağınız yuva, sizleri geleceğe doğru götürecek ve mutluluğunuz bu bağlamda geleceğe doğru taşınmış olacaktır. Yavaş yavaş yaklaşan o gün için, sizlerin de bazı tedbirleri alması gerekir. Öyle tedbirler olmalıdır ki bunlar, o gün sizin için dezavantaj unsuru olmayacak noktalar ile dolu olmalıdır.

Düğününüzde Fit Görünün
Düğününüzde Fit Görünün

Fit Görünmek İçin Yapılması Gerekenler

Daha formda görünmek için, düğüne veya nikâha sayılı günler kala şok diyet programları uygulanmaya başlanır. Amaç, daha iyi bir hale gelmek ve gelinliğin içerisine rahatça girmektir. Ancak bazı zamanlar da planlanan durumlar, istenildiği gibi gitmez ne yazık ki. Bu tür şok diyetler, kişinin birden vücut enerjisinin düşmesine ve sağlığının bozulmasına neden olur. Fit görünmek uğruna içerisine girilen mücadele, sonucu hayal kırıklıkları ile dolu bir ana dönüşecektir.

Böyle zamanlar için, son hafta özellikle uygulanması ve uyulması gereken bazı kurallar söz konusudur. Bu kurallar ile birlikte, daha sağlıklı bir görünüme ulaşmak ve sahip olmak mümkündür. O gün, sizlerin en önemli günüdür. Sağlığınızı bozacak tüm dengelerden uzak durmalı ve dengeler üzerinde bir denge kurmalısınız.

Düğününüzde Fit Görünün
Düğününüzde Fit Görünün

Böyle hareket ederek fit görünmek mümkün olacaktır. Aksi halde yapacağınız tüm uygulamalar, aylardır hazırlandığınız güne gölge düşürecek ve sizleri hayal kırıklığına uğratacaktır. Bu tür durumlara mahal vermemek için, sağlığınızı bozacak unsurlardan kaçınmalısınız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Dügünümün üzerinden 1 yıl geçti , dertlilerin arasında en şık olmak zorunda olmak en büyük dertlerden biri , bembeyaz gelinliğin içerisinde kuğu gibi olmak gerekiyor elbette , benim düğünüm kır düğünü oldu , küçük çaplı arkadaşlar yakın akrabalar vs. bu nedenle hızla kilo vermem gerekiyordu düğüne 3 hafta kala diyete başlamıştım fakat çok ümitli değildim ama yinede suyun bana faydasını çok gördüm , olabildiğince dinç ve zayıf olduğum gerçekliği gözler önüne seriyordum sade ve şık bir gelinliğin üzrine doğal çiçekler ile yapılmış bir çiçekli tac hafif bir makyaj tamamen ortamın havasını değiştirdi açıkcası kıskanılacak türden bir düğünüm oldu 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu