Moda

Erkek Kıyafetlerinde Desen

Moda dünyasında erkek kıyafetlerine oldukça canlılık geldi. Desenli ve çizgili modeller erkeklerin modasına farklılık getirmeyi sürdürüyor. Baskılı tişörtler ve gömleklerle yaz ayına harika bir giriş yapacaksınız. Çılgın motiflerle süslenmiş gömlekleri her tarz pantolonlarınızla uyumu yakalayacak şekilde giyebilirsiniz. Tekno baskılar gömlekleri oldukça canlandırmış durumdadır.

Ekoseli Gömlek
Ekoseli Gömlek

Desenli pantolonlar ise yaz aylarında plaj modasını canlandırmış durumdadır. Değişik hayvan figürleriyle istediğini kıyafete değişik bir hava katacaksınız. Puantiyeler bu yıl erkek gömleklerine hâkim oldu. Erkek modasında desen ve renkler sevdiğiniz kişilerin resimlerini baskı yolu ile kıyafetlerinizde taşımanıza da olanak veriyor.

ekoseli-pantolon

Erkek modasında ince çizgili ve çiçek desenli modeller ise sizlerin farkını ortaya koyacak güzelliklerdedir. Kalite ve şıklık bu yaza damgasını vurdu. Erkek modasında özellikle renkli kıyafetler ağırlık kazanmayı sürdürüyor. Sevdiğiniz baskılı modellerle kıyafetlerinize oldukça renkli bir hava katacaksınız. İlginç tasarımlar bu sezon erkek modasına hâkim olup erkeklerin kıyafetlerini canlandıracak şekildedir. İstediğiniz renk seçeneğiniz rahatlıkla kullanabilirsiniz. Moda dünyasının zengin tasarımlarını her sezon farklı kesimlerle yaşayabilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bir bayan olarak erkek kıyafetlerine bayılıyorum. Deseneleri duruşu tarzı modelleri beni benden alıyor. Eşimi kendim giydiriyorum bir nevi stilistiyim 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu