Dekorasyon

Odalara Göre Dekorasyon Önerileri

Evinizin dekorasyonundan sıkıldınız mı? Yada dekorasyonunuzda yanlışlıklar mı olduğunu düşünüyorsunuz? İşte size odalara göre dekorasyon önerileri veriyoruz. İşinize çok yarayacağına emin olun.

Odalara Göre Dekorasyon Önerileri İşte Burada

Renkli çocuk odası
Renkli çocuk odası

İlk olarak oturma odanızdan başlamaya ne dersiniz? Odanızın büyüklüğünü göz önünde bulundurarak size neyin iyi geldiğine karar verin. Bu odada rahat oturmak mı, televizyon odası şeklinde kullanmak mı ya da misafirlerinizi ağırladığınız şık ve samimi bir ortam mı? Bu kararı verdikten sonra odanızı bölümlere ayırın. Bunu yaparken ışığın geldiği yere dikkat etmeyi unutmayın. Mobilya seçerken alanı daraltacak seçenekler yerine, size hareket alanı bırakacak olanları seçmelisiniz. Çok amaçlı kullanabileceğiniz mobilyalar sizin için iyi olacak. Televizyon için ayrı bir alan bırakmalısınız. Oturma odanızın sıcaklığını televizyon ile bozmak yerine televizyonu oturma alanınızın oldukça dışına çıkarın.

Bütün günün yorgunluğunu bıraktığınız ve yeni güne başladığınız yatak odanız ile devam edelim. Boya konusunda tek renk yerine bir rengin tonları üzerine yoğunlaşıp farklı desenleri de kullanmanız da fayda var. Perdelerinize küçük dokunuşlar ile farklı görünüm kazandırabilirsiniz. Şirin ve şık bir yatak odasında kendinizi özel hissedeceksiniz. Yataklarınızın üzerini renkli kırlentler ile süsleyebilirsiniz. Ve aynalara yatak odanızda da yer vermelisiniz.

sade çocuk odası
sade çocuk odası

Evinizin en önemli bölümlerindendir mutfak. Genel olarak mutfaklar sade ve tek düze dizayn ediliyor. Ama size önerimiz bundan artık kurtulmak ve sade yerine daha modern tarza sahip bir mutfakta kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Mutfağınızı dekore ederken aynı zamanda fazla kirlenmeyen ve çabuk temizlenen ürünleri seçmelisiniz.

Bu Odalara Göre Dekorasyon Önerilerini uyguladığınız da eviniz eskisinden çok daha şık ve konforlu olacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu