Dekorasyon

Teras Dekorasyon Fikirleri

Şehir gürültüsünden uzak havadar bir ortamda yaşam sürdürmek isteyen insanları tercihleri teras dairelerinde yaşamak olmuştur. Teras dairesinde rahat yaşam sürdürmek isteyen tüketiciler teras alanında uygulanacak farklı dekorasyon uygulamaları ile yaşam alanlarını daha zengin hale getirebilirler.

Teras Dekorasyonu
Teras Dekorasyonu

 

Teras alanlarında beton zemin üzerine suni çim veya farklı malzemelerden kapatmak teras alanında yapılacak dekorasyon uygulaması teras bölgesindeki yapılacak dekorasyon uygulaması ile ilgili iyi bir başlangıçtır. Teras alanına şık ve sağlam yapıya sahip olan şemsiye konulması alanın gölge ve serin olmasını sağlamaktadır.

Teras alanında ışıklandırma sistemi ise bahçe ışıklandırma sistemi ile uygun olmaktadır. Led ışıklandırma sistemleri kullanarak teras alanlarını hayal gücünüzün üzerinde kullanabilir, dış mekânları daha farklı aydınlatabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Evimde boş boş terasım duruyordu kullanmıyordum yani. Trafikten yollardan arabalardan çok bunalmıştım. kısacası şehirden. Bu teras dekarasyonlarını gördükten sonra terasımı huzur verecek şekle getirdim. Çok yararı oluyor gerçekten. Tabi iyi bir yardım ve fikir almanız gerekiyor. 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu