Moda

Püsküllü ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Püsküllü ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Moda dünyasında Sonbahar döneminin esintileri görülmektedir. Yazdan çıktığımız şu günlerde önemli moda etkinlikleri ile birbirinden şık ürünler sergilenmeye devam etmektedir. Ayakkabı konusunda da önemli tasarımcıların tasarladıkları ürünler görücüye çıkmıştır. 2015 Sonbahar ayakkabı modası göz önüne alındığında püsküllü ayakkabılar nasıl seçilmelidir sorusunun ön plana çıktığı görülmektedir.

Püsküllü ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Püskül konusu moda dünyasında son yıllara damga vurmuş bir konudur. Kıyafetlerde ve aksesuarlarda görülen bu trend artık ayakkabılara da sirayet etmiştir. Geçmiş dönemlerde çizmelerde görülen püsküller artık ayakkabılarda da karşımıza çıkmaktadır. Püsküllü ayakkabılar konusunda dikkat edilmesi gereken noktalar mevcuttur.

Püsküllü ayakkabılar konusunda özellikle Sonbahar döneminde seçim yapılırken dikkatli olunmalıdır. Bu ayakkabıları tercih ederken mevsim şartlarına dikkat edilmelidir. Bunun aynı sıra püskül ayrıntısının ne kadar dikkat çekeceğine ya da püskülün uzunluğu ve konumu noktasına da maksimum düzeyde özen gösterilmesi gerekmektedir.

Püsküllü ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Püsküllü ayakkabılar genellikle blok topuklu modelleri ile ön plana çıkmaktadır. Bunun yanı sıra düz ayakkabılarda da bu tarz modeller karşımıza çıkmaktadır. Renk bakımından ise, koyu renklerin daha ön planda olduğunu görmekteyiz. Özellikle siyah rengin sıklıkla kullanıldığı ve kahverenginin de önemli bir yeri olduğu göze çarpmaktadır.

Püsküllü ayakkabılar konusunda tercihte bulunurken buna uygun aksesuar kullanmanız gerekmektedir. Püsküllü takılar ve çantalar ile kombin edildiği zaman bu tarz ayakkabılarda sonuç daha olumlu olmaktadır. Birbirinden önemli markaların modelleri siz takipçilerin beğenisine sunulmuştur.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu