Moda

Klasik Şıklık: Kareli Pantolonlar

Klasik Şıklık: Kareli Pantolonlar

Pantolon konusu moda dünyasında her dönemde ön planda olan bir konudur ve 2015 Sonbahar pantolon modası incelendiğinde kareli pantolonlar öne çıkmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda biraz gölgede kalankareli pantolonlar bu Sonbahar döneminde karşımıza çıkmaktadır. Özellikle ünlü tasarımcıların eğildiği bu konuyla ilgili şık modeller defilelerde karşımıza çıkmaya ve takipçilerin beğenisine sunulmaya devam etmektedir.

Klasik Şıklık: Kareli Pantolonlar

Kareli pantolonlar konusunda özellikle açık tonların öne çıktığı görülmektedir. Bunun yanı sıra bazı koyu renklerin de tercih edildiği görülmektedir. Küçük kareli modeller daha fazla kullanılmaktadır. Özellikle bu pantolonlarda rahatlık öne çıkmaktadır. Bol kesimli çeşitleri ön plandadır. Bunun yanı sıra, dar kesim ve dar paça olan modelleri de ön plana çıkmaktadır.

Kareli pantolonlar konusunda dikkat edilmesi gereken önemli noktalar bulunmaktadır. Öncelikle fiziksel yapınızı göz önünde bulundurarak tercih yapmanız son derece önemlidir. Bunun yanı sıra t-shirt ya da gömlek tercihiniz oldukça önemlidir. Bu konuyla ilgili özellikle yüksek bel modeller de tercih edilmektedir. Bu tarz pantolonlar ile ilgili en önemli noktalardan biri de renk uyumunu sağlamanızıdır.

Klasik Şıklık: Kareli Pantolonlar

Kareli pantolonlar ile birlikte kare detaylı çantaları kombinlemeniz doğru tercih olacaktır. Yine bu tarz pantolonlar ile birlikte aksesuar seçiminiz de önemlidir. Bu tarz pantolonlar ile birlikte kareli montları da kombinleyebilirsiniz. Ayakkabı seçimi ise genellikle topuklu olmaktadır. Bunun yanı sıra daha sportif bir görüntü elde etmek isteyenler ise düz ayakkabılar ve spor ayakkabıları tercih etmektedir.

Kareli pantolonlar ile şıklığınızı tamamlamanız mümkündür. Sokak stilinde karşımıza çıkan bu pantolonlar artık iş hayatında da sıklıkla tercih edilmektedir. Önemli markaların kreasyonlarını süsleyen bu pantolonlardan tarzınıza ve yapınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Her türlü etkeni göz önüne alarak tercih yapmanız durumunda sonuç olumlu olacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu