Dekorasyon

DEKORATİF BAHÇE AYDINLATMALARI İLE BAHÇENİZİ AYDINLATIN

 

Bahçenizi hem aydınlatmak hem de bahçenize dekoratif bir hava katmak istiyor iseniz dekoratif bahçe fenerlerinden faydalanabilirsiniz. Dekoratif bahçe fenerlerinde pek çok seçenek bulunmaktadır. Bahçenizde mobilya ya da dekorasyon var ise onların rengine tarzına bakarak dekoratif bahçe fenerlerini de ona uygun seçebilirsiniz. Böylece çok çeşitli olan dekoratif bahçe fenerlerinin arasından istediğinizi daha kolay bulabilirsiniz ve bahçenizde dekoratif bir bütünlük yaratabilirsiniz.

Bahçe Fenerleri

Dekoratif Bahçe Fenerleri

Bahçenizde göze çarpmayan yumuşak ışıkları ile içimizi ısıtan dekoratif aydınlatma lambalarını çardağın altında demirlere asarak kullanabileceğiniz gibi ağaçların dallarına asarak da kullanabilirsiniz. Bunun yanında pek çok fikir de üretebilirsiniz. Mesela yemek masanızın üstünde ağaçlara asılı dekoratif bahçe fenerleri çok şık görünecektir.

Dekoratif bahçe aydınlatma sistemleri ürünleri içinde dekoratif bahçe fenerlerinin ayrı bir yeri vardır. Dekoratif bahçe fenerleri hem sabit hem de taşınabilirdir. Bu yüzden çok daha fazla tercih edilmektedir. Yaz gecelerinde fener ışığı eşliğinde yemeğinizi bahçe masasında yiyebilirsiniz.

Bahçe Fenerleri

Vitnay Fenerler

Vitnay bahçe fenerleri geniş renk yelpazesi ile ve çok çeşitli şekilleri ile bahçe sahiplerinin hoşuna gitmektedir. Bu fenerler bahçeye çok farklı hava katar ve bahçeyi renklendirir. En çok tercih edilen renkleri ise yeşil, fuşya ve turkuazdır.

 

 

 

 

Bahçe Fenerleri

Metal Çerçeveli Fenerler

Mozaik camlı metal çerçeveli bahçe fenerlerini de birçok kişi tercih etmelidir. Çünkü bu fenerler paslanmaz çelik çerçevelidir ve suya oldukça dayanıklıdır. Bu yüzden uzun süre kullanılabilir. Bunun yanında küçük bir kapağı bulunur ve masa üstünde de kullanılabilmektedir.

 

Bahçe Fenerleri

Elektrikli ve Direkli Fenerler

Elektrikli fenerler içine her gün mum yakıp uğraşmak istemeyen kişiler için mucizedir. Direkli fenerlerin ise hem uzun hem kısa direği bulunmaktadır. Kısa modeller sivri kazıklar ile kolayca monte edilebilir. Daha uzun metal direği olanların monte edilmesinde ise yardıma ihtiyacınız olabilir.

 

Bu kadar çeşitli fenerler arasında tarzınıza, ayırabileceğiniz bütçenize uygun ve bahçenize uygun olanları tercih etmeniz daha uygun olur. Bu unsurların yanında dikkat etmeniz gereken diğer bir unsur ise fenerleri nerede kullanacağınızı düşünerek oraya uygun fenerleri tercih etmektir.

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu