Dekorasyon

Keten Örtüler İle Salon Dekorasyonu Önerileri

Keten Örtüler İle Salon Dekorasyonu Önerileri! Dekorasyon her kadının ilgi duyduğu ortak bir alandır. Özellikle misafirleri ağırladığımız salonların her zaman şık olmasını isteriz. Bunun için sizlere bazı dekorasyon fikirleri vereceğiz.

Keten örtüler ile salon dekorasyonu oldukça şık ve zarif duruyor. Özellikle takım olarak satılan keten örtü salon takımlarını tercih edebilirsiniz. Günümüzde çoğu bayan salonu için keten örtü takımlarını tercih ediyor. Eşyalarınız ile uyumlu renklerde keten örtüleri, yastıkları ve koltuk örtüleri olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda misafir sehpaları (zigon) için de keten örtüler kullanabilirsiniz. Özellikle dantelli ve taşlı keten örtüler masalar da çok şık duruyor.

Salonlar evin en önemli odalarından biridir. Burada genellikle kabalık gelen misafirler ağırlanır. Aynı zamanda salonu oturma odası olarak kullanan pek çok kişi var. Salonlarınıza renk katmak ve farklılık yaratmak için sizler de keten örtüler tercih edebilirsiniz.

Keten Salon Takımı

Salon dekorasyonunda keten takımlar ön plana çıkıyor. Özellikle salonda masaların üzerinde sıklıkla kullanılıyor. Dilerseniz keten kumaşlar alarak kendi salon örtünüzü kendi tarzınıza uygun şekilde yapabileceksiniz. Aynı zamanda mağazalarda da keten örtü takımları bulabilirsiniz. Birbirinden farklı renkte ve model de keten örtü takımları bulabilirsiniz. Dilerseniz salonunuzda bulunan eşyalarınıza uygun renklerde keten örtü yapan mağazalar ya da kişiler ile iletişime geçebilirsiniz. Keten örtüler ile masa örtüsü, zigon örtüsü, yastık kılıfı vb. gibi farklı dekorasyon ürünü olarak kullanabilirsiniz.

Salonda bulunan eşyalarınızı tamamlayıcı bir ürün arıyorsanız sizler de keten örtüler ile dekore yapabilirsiniz. Krem, beyaz, pudra pembe, siyah, gri ve yavruağzı renkleri sıklıkla tercih ediliyor. Özellikle salonlarda dantelli keten örtüleri son derece şık duruyor.

Keten Salon Takımı Modelleri

Salonlar da genellikle dantelli keten takımlar tercih ediliyor. Ancak dijital baskılı keten salon takımı ve keten runner gibi ürünler de tercih ediliyor. Sizler de salonlarınıza renk katmak ve farklı bir görünüme dönüştürmek istiyorsanız salonunuzda keten örtüler kullanabilirsiniz. Günümüzde özellikle keten örtülerden yapılan kenarları dantelli yastık kılıfları da sıkça kullanılıyor. Yemek maslarınız için keten runner örtüsü kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu