Moda

Kare Burun Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Kare Burun Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Ayakkabı konusunda tasarımcıların çalışmaları devam etmektedir. Sonbahar döneminin gelmesiyle birlikte ayakkabı konusunda da önemli gelişmeler göze çarpmaktadır. Bu konuyla ilgili önemli defilelerde yeni modeller sergilenmektedir. 2015 Sonbahar ayakkabı modası göz önüne alındığında, kare burun ayakkabılar nasıl seçilmelidirsorusunun ön plana çıktığını görmekteyiz.

Kare Burun Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Ayakkabı dünyasında her dönemde olduğu gibi bu dönemde de gelişmeler yaşanmaktadır. Kare burun ayakkabılar geçtiğimiz sezonlarda da ön plana çıkmıştı ancak bu dönemde daha fazla dikkat çekmeyi başarmıştır. Bu ayakkabılar genellikle topuklu modellerde önümüze çıkmakta ve farklı bir görüntü arayanlara hitap etmektedir.

Kare burun ayakkabılar konusunda birçok önemli noktaya dikkat edilmelidir. Öncelikle bu tarz ayakkabılarda pastel renklerin daha ön planda olduğunu söylemeliyiz. Ayrıca bu ayakkabılarda daha çok kalın topuklu modellerin önde olduğunu söylemeliyiz. Bunun yanı sıra ince topuklu ve koyu renkli modellerinin de olduğu görülmektedir.

Kare Burun Ayakkabılar Nasıl Seçilmelidir?

Kare burun ayakkabılar konusunda en dikkat çekici nokta ise ayakkabıların burun kısmıdır. Bu tarz ayakkabılarda burun kısmı genellikle koyu renkten oluşmakta ve ayakkabıdan bağımsız bir renk tonu kullanılmaktadır. Ayrıca bu tarz ayakkabılarda bilekten bağlamalı modellerin ön planda olduğunu belirtmemiz gerekiyor.

Kare burun ayakkabılar ile farklı bir şıklık elde edebilirsiniz. Bu tarz ayakkabıların burun kısmı daha geniş olduğu için rahatlık bakımından da avantajlı modellerdir. Önemli markaların yeni kreasyonlarını inceleyerek seçim yapmanız, olumlu ve şık bir sonuç almanızı sağlayacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu