Moda

Gardrobun Olmazsa Olmaz Siyah Parçaları

Kurtarıcı bazı klasik parçalar her kadının gardırobunda muhakkak yer almalıdır. Böylece acele hazırlanmanız gereken durumlarda size her daim şık ve çekici gösterecek kıyafetlere kavuşmuş olursunuz. Özellikle siyah kıyafetler hemen hemen her renk aksesuar ile uyum sağlayabilmesi ve yüzyıllardır asaletin rengi olarak görülmesi ile dolabınızda mutlaka yer alması gereken kıyafetlerdir.

  1. Siyah Kalem Etek

Kalem etekler feminen ve çekici bir görünüm elde etmek istiyorsanız mutlaka dolabınızda yer vermeniz gereken bir parçadır. Siyah kalem eteği beyaz gömleğiniz ve stiletto ayakkabılarınız ile kombinleyerek iş yerinizde; şık bir bluz ve casual ayakkabılar ile kombinleyerek günlük yaşantınızda oldukça şık ve çekici bir görünüm elde edebilirsiniz.

  1. Siyah Blazer Ceket

Siyah blazer ceketler ile her sezon kombin yapabileceğiniz ana bir parçaya sahip olursunuz. Hem spor hem de klasik kıyafetler ile rahatlıkla kombinleyebileceğiniz siyah blazer ceket sizi her zaman stil sahibi olarak gösterecek bir parçadır.

  1. Siyah Örgü Kazak

Kışın size stilinizi yaratma konusunda en çok yardımcı olacak parçalar arasında siyah örgü kazaklar gelecektir. Siyah örgü kazaklar ile şık ve asil bir görünüm elde edebilirsiniz.

  1. Siyah Şal

Siyah şal, her kıyafetinize uyum sağlayacak ve sizi sıcak tutacak bir parçadır. Gardırobunuzda siyah bir şala her daim yer vermeli ve özel davetlerde şık bir aksesuar olarak üzerinizde taşımalısınız.

  1. Siyah Elbise

Dışarı davetliyseniz hem şık hem de asil bir görünüm sahibi olmak istiyorsanız siyah elbise modelleri ile bunu başarabilirsiniz. Pek çok model ve desende üretilen siyah elbiseler arasından tarzınıza ve zevkinize en çok hitap edene karar verebilir; dışarı çıkarken ne giyeceğim derdinden kurtulabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu