Yaşam

Erkeklerin Kadınlarda Dikkat Ettiği Şeyler

Günümüzde erkek kadınlarda en neye dikkat eder? Bu çok sorulan sorudan ilham alarak erkeklerin en çok neye dikkat ettiklerini bu yazımızda sizlerle bir araya getirdik. Listemizde en yaygın yer alan konuları sizlere sunuyoruz.

İşte erkeklerin kadınlarda en çok dikkat ettiği şeyleri sizlerle buluşturuyoruz.

Bacak Yapısı

Erkeklerin birçoğu uzun bacaklı kadınlardan hoşlanmaktadır. Fakat uzun bacaklarınız yoksa üzülmenize gerek yoktur. Erkekleri etkileyebilmek için farklı yöntemleri tercih edebilirsiniz.

Sıcak Bir Gülümseme

Samimi ve içten bir gülümseme erkeklerin kadınlarda incelediği en önemli konuların başında yer almaktadır. Uzun zamandır hoşlanmış olduğunuz kişiyi derinden etkilemek için sizde gülümsemenize özen gösterebilirsiniz.

Saç Yapısı

Erkekler sağlıklı ve güzel saçları son derece önemsemektedir. Bununla beraber aşırı yapılı durmayan doğal saçlara da erkekler bayılmaktadır.

Göz Yapısı

Gözler karşınızdaki erkeği etkileme konusunda önemli bir rol oynamaktadır. Tüm duyguları yansıtan gözler, erkeklerin ilgisini çekmektedir. Erkekler tanıştıkları kadınların gözlerine dikkatlice bakmaktadır.

Kilo Durumu

Kilo, erkeklerin kadınlarda dikkat ettiği şeylerin başında gelmektedir. Pek çok kadın bu durumu yanlış algılayıp bozulsa da bu durum düşündükleri gibi değildir. Erkekler, kilo ile ilgili düşüncelerini kötü bir şekilde yorumlamadan sadece dikkat ettikleri için dile getirmektedir. Eğer partneriniz size devamlı olarak kilonuzla ilgili kötü şeyler söylüyorsa sizinle birlikte olmak istemediği anlamına gelmektedir.

Stil Yapısı

Erkeklerin kıyafetlerle herhangi bir alakası olmadığını düşünmemelisiniz. Erkekler kadınların stillerine de çok dikkat etmektedir. Yapılan araştırmalara göre erkeklerin cesur giyimi tercih eden kadınlar yerine en çok klasik stile sahip olan kadınları beğendiği ortaya çıkarmıştır. Stiliniz, sizlerin hakkınızda pek çok şey ifade etmektedir. Bu nedenle kıyafet seçerken çok dikkatli olmanızı öneririz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu