Moda

Beyaz Denim Modası

Bir önceki yıla göre moda da bazı nitelikler benzerlik gösterirken bazıları ise daha farklı özellikler içeriyor. Geçtiğimiz yıl trend olan renklerin baştan aşağı kullanılması pek de söz konusu değil iken bu yıl trend renklerle kıyafetleri baştan aşağı donatmak mümkün.

Trend renkleri bir önceki yıl kıyafet parçalarında tercih ederken artık bu kış modasında trend renk ile kıyafetlerimizden ayakkabıklarımıza kadar modaya uygun şekilde kombinler oluşturabiliyoruz.

2017 modasında denim denim eşlemesi yer almıyor ve denimler ile denimlerin kullanılması da modaya aykırı görülüyordu. Fakat bu yıl denim denim eşleşmesini ve aynı rengi aksesuarlarımızdan ayakkabılarımıza ve kıyeftlerimize kadar uygulayabiliriz.

Denim Denim Eşleşmesi

Bu sezon moda olan denim denim eşleşmesini sokak modasında sıklıkla görmek mümkün. Eski yıllarda Amerika’da moda olan bu eşleşme bu yıl yeniden moda olarak ilgi görüyor. Bir zamanlar İtalya’nın karşı çıktığı ve öyle ki bu tarzda giyinen kişileri otellerine bile almadıkları bu tarz artık günümüzümn modası haline gelmiş durumda.

Yıllar önce ünlü bir Amerikan şarkıcı İtalya’ya gider ve denim denim eşleşmesi tarzında giyindiği kıyafetinden dolayı otele alınmak istemez. Ünlü şarkıcı İtalyan otelinde ilk etapta tanınamaz. Ancak bir müddet sonra şarkıcı tanınır ve yalnızca istisnai bir durum olarak İtalyan oteline alınır.

Şarkıcının denim denim tarzından dolayı otele alınmamak istememesi üzerine ünlü bir modacı denim tasarımlarına İtalyan markasını verir. Günümüzde denim denildiğinde Amerika’dan çok İtalya’nın anımsanması bu olaydandır.

Denim Kombinleri

Beyaz renk bu yılın modasında denim kombinlerle öne çıkıyor. 2018 yılının moda tasarımlarında ilgi gören denim kombinlerinde baştan aşağı bembeyaz bir renge bürünmek mümkün. Tek renkliliğin moda olduğu günümüzde hanımların ve beylerin gardıroplarında bulundurmaları gereken parçaların başında denimler geliyor

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu