Moda

2015 Topuz Modellerini Evinizde Kendiniz Yapın!

Çorapla topuz modeli

Çorapla Topuz Modeli
Çorapla Topuz Modeli

Topuz yapmak zor bir model değildir. Yapmakta eğer zorlanıyorum diyorsanız ise; çorapla topuz modeli gayet basit ve pratik olarak yapılabilen bir topuz modelidir. Yaptığınız topuzun istediğiniz gibi görünmesini istiyorsanız ise çorapla topuz modelini yapabilirsiniz.

Çorapla topuz modeli yapmak için kullanacağınız malzemeler;

  • Çorap
  • Makas
  • Lastik toka veya firkete

 

Çorapla Topuz Modeli
Çorapla Topuz Modeli

Eğer çorapla topuz yapıyorsanız ise, çorabın görünmesini istemiyorsanız ise,  saç renginize uygun bir çorap seçmenizde fayda vardır. Tabi topuzu iyi yapıyorsanız ise çorap görünmez. Alacağınız çorap ince ise, çiftini de kullanmanız gerekmektedir. Çünkü topuzun daha iri görünmesini sağlamak için. Bu modeli yapmak oldukça basittir. Rahat ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz, hiç zorlanmadan.

Bu model ile daha rahat topuz yapabilirsiniz. Hiç zorlanmadan ve kolay bir şekilde topunuzun şık görünmesini sağlayabilirsiniz.

Vintage topuz modeli

Vintage Topuz Modeli, ilk bakıldığında karmaşık gelse de yapılması oldukça rahat bir modeldir.  Saçınızın ön tarafında kahküller oluşturarak saçınıza bu model ile hareketlilik kazandırabilirsiniz.

Kahküller üzerinde iki, üç tutam saç bırakarak saçınıza kabartılı bir görüntü verebilirsiniz. Kalan saçlarınızı da arkadan iç içe geçirin. Eğer farklı bir tarz oluşturmak istiyorsanız ise, Vintage Topuz Modeli’ni saçınızda deneyebilirsiniz.

Vintage Topuz Modeli
Vintage Topuz Modeli

Vintage Topuz Modeli, 2015 yılının saç modelleri arasında trendler arasında olan bir topuz modeli olmuştur. Uygun saç şeklini yaratabilmek için ve saçlarınızın görünümünü net bir şekilde görünmesini istiyorsanız ise bu model saç uzmanları tarafından tavsiye edilmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu