Moda

Elton John’un Gucci Tarzı

Sanat dünyasının devlerinden biri olan Elton John, son turnesindeki kostümlerinin Gucci tarafından tasarlanacağı haberiyle gündeme geldi. Önceliklerinin çocukları ve ailesi olduğunu ifade eden John, son turnesinde 300 gösteri yapacak.

70 yaşındaki sanatçı 8 Eylül’de başlayacağı turnesinde tüm kostümlerinin Gucci tarafından tasarlanacağını açıkladı. Son konserlerinden birinde çiçekli bir Gucci tasarımı giyinen sanatçının kıyafeti çok beğenilmişti. Alessandrom Michele ile çok yakın olduğunu ifade eden John, tasarımlarını beğendiğini de ifade etti.

Gucci Kemerleri

Dünanın en popüler kemerlerinden olan Gucci son günlerde çok beğenilen tasarımlarıyla gündeme geldi. Grammy ödüllerindeki kıyafetleriyle dikkat çeken marka, son dönemde 2018 defilelerindeki moda parçalarını da tanıtmıştı. Dikkat çeken bir güzelliğe sahip olan Gucci kemerleri %8 KDV özelliğiyle ülkemizde de satın alınabilen parçalar arasındadır.

Elton John Tarzı

Elton John tarzı ceketlerle yine gündeme gelen Gucci, çiçekli tasarımlarıyla dikkat çekiyor. 2018 modasında da çiçekli tasarımlarıyla gündeme gelecek olan Gucci, %100 müşteri memnuniyeti kazanan bir marka. 2018 modası merak edenler için Gucci ve diğer markalarla birlikte kombinlecek stillerde lila, kırmızı pembe ve altın rengi dikkat çekiyor.

2018 Gucci Tarzı Ne Olacak?

Konik tulumları ve duygusal mesaj içeren typo çantalarıyla ünlü olan Gucci, defilesinde dikkat çeken  kimonalar ve küçük detaylar sizi memnun edecek detaycı stillerle tarınızı yaratmanızı mümkün kılıyor. Küçülen çantalarıyla büyük aksesuarlarını birleştiren kişiler için abiyelerde dahi kullanılacak olan bel çantaları tercih edilebilir.

Ayakkabı modasıda ise tılsımlı parçaların öne çıkacağı tasarımların tercih edildiği 2018 yazı, değerli taş görünümlü ayakkabı dekorasyonlarını klasik Gucci ikonasıyla birleştiriyor. Uzun boylular için kullanılan büyük çantalar ve payetli elbiselerle her zaman şıklığınızı bir tık öteye taşıyabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu