Burçlar

Aslan Burcu Kadının Temel Özellikleri Nelerdir?

Aslan Burcu Kadının Temel Özellikleri Nelerdir? Aslan burcu kadının en temel özelliği, liderlik vasfıdır. Hemen her ortamda ve pek çok konuda olayları kendi üstüne çekmesiyle bilmektedirler. Bu burç tipinin kadınlarının özellikle insanları etkisi altına almalarının hiç zor olmadığı bilinmelidir. Enerjileri daima yüksektir. Enerjik davranışları sayesinde etrafındaki insanlarda her zaman olumlu hisler uyandırır.

Aslan Burcu Kadının Temel Özellikleri Nelerdir? Çok güçlü bir karakter yapısı vardır. Sıcakkanlı ve de çok samimi olarak bilinen aslan burcu kadınının temel özellikleri arasında, enerjik ve dinamik yapıları gelmektedir. İçi içine sığmayan dinamik ve enerjik davranışlarının yanı sıra, aynı zamanda heyecanlı tavırları ile arkadaş gurupları içerisinde her zaman istenen ve aranan bir karakter olmuştur.

Fiziksel Özellikleri İtibari İle Aslan Burcu Kadını

Fiziksel özelliği itibariyle aslan burcu kadınını öne çıkaran en belirgin özelliği, saçlarıdır. Saçları ile kendini belli eden aslan kadını, gür saç yapısı ile farkını göstermektedir. Aslan kadını diğer kadınlardan fark ettiren en belirgin bir diğer özelliği ise koyu bir ten rengine sahip olmasıdır. Genel manada yüz hatları yuvarlak bir görüntü arz eden aslan burcu kadını, gözlerinin güzel olmasıyla bilinmekte ve tanınmaktadır. Ayrıca, fizikselliği itibariyle aslan burcu kadını, orta boy seviyelerindedir.

Birden çok özelliğe sahip olan aslan burcu kadını, girişimci ruhlu olması ile ön plana çıkmaktadır. İçi içine sığmayan heyecanlı bir yapısı bulunmaktadır. Yeni ve değişik şeyler ortaya koyması, hep ön plandadır. Tutkulu olduğu kadar hem iyimser hem de sadık bir eş olan aslan kadını, karşısında bulunan muhatabına çok fazla değer vermektedir. Eğlendirmeyi sevdiği kadar, aynı zamanda aslan burcu kadınları eğlenmekten de çok hoşlanmaktadır.

Olumsuz Yönleri İtibariyle Aslan Burcu Kadını

Olumsuz yönleri itibariyle aslan burcu kadınına bakıldığında ilk görülen olumsuzluk, kibirli olmasıdır. Olumsuz yönlerinin içinde otoriter olması da yer almaktadır. Otoriter olduğu kadar liderlik vasıfları da, baskın bir vaziyette bulunmaktadır. Liderlik ve otoriter vasıfları, etrafındaki insanlar açısından, kibirli bulunmaya neden olmamaktadır. İçinden geldiği gibi davranmak ve de karşısındaki insanlarla hemen sıkı bir samimiyet kurmak, burcun doğal yapısında bulunmaktadır.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu