Güzellik

2022 Senesi İlkbahar Yaz Tırnak Güzelliği Tercihi

2022 Senesi İlkbahar Yaz Tırnak Güzelliği Tercihi! Bahar mevsiminde görülen çiçeklerin açması, doğanın bir nevi süsü gibi görülmektedir. Bir yanda bakımı sağlarken diğer yanda güzel görünümü elde etmek için tırnaklara yapılan bakım da, önem taşımaktadır.

2022 Senesi İlkbahar Yaz Tırnak Güzelliği Tercihi! Bahar mevsimi ile yaz aylarına damgasını vuracak özel tasarımlar da tanıtılmaktadır. Popülerleşmesi artan tırnak tasarımları, moda noktasında belirleyici olması beklenmektedir. Doğanın yeniden canlanması ve rengârenk bir görüntü vermesi, tırnaklara yansıyacak gibi durmaktadır.

Cıvıl Cıvıl Renklerle Bezenen Bakım

Havaların ısınması ile cıvıl cıvıl bir ortama bürünen doğaya nispeten kişisel bakımda da, renklilik ön plana çıkacak gibi durmaktadır. Bu dönemde kadınlar özellikle nail artları tercih etmektedir. Bu tercihler, kişisel bakımın öncelikleri arasında yer almaktadır. Özellikle ilkbahar ve yaz mevsimleri aylarında, düzenli bir şekilde hem pedikür hem de manikür yaptırmak, güzellik açısından büyük önem arz etmektedir. Bunu yaptırırken de, doğru yer ve kaliteli malzeme seçiminin gerçekleştirilmesi, işlemin kalitesini de arttırmaktadır.

İlkbahar ayları ile yaz sezonunda, özellikle neon renklerin tercih edilmesi beklenmektedir. Başta turuncu rengi seçecek olan kadınlar; pembe, yeşil, beyaz ve kırmızı gibi renkler ile bu renklerin tonlarına da yönelebilecekleri konuşulmaktadır. Ayrıca renklerin yanında tırnaklarla buluşturulan desenler, göz alıcı nail artlar ile bezenmektedir. Bu sene en fazla gökkuşağı renkleri ve bu renklerin her tonunun kullanılması söz konusu olmaktadır. Özellikle neon renkler ile renkli frenchler, en sevilen modeller arasında yer almaktadır.

Taşların Parıltısı ile Tırnak Güzelliği

Bu senenin en yaygın ve popüler hale gelecek bakım aracı için çiçekli desenler ile renkli papatyalar tercih edilmektedir. Dikkat çekiciliğini arttırmak İsteyenler ise, tercihine bağlı kalmak şartı ile parıltılı taşlar yahut da geometrik desenlerle harmanlanan modelleri de kullanılabilmektedir. Tırnaklar için bakımın yanında süsleme sanatı da uygulanması, görsel olarak farklılıklar oluşturmaktadır. Gerekli tırnak uzunluğunun ve manikür bakımının kişinin isteğine göre değişkenlik göstermesi, süsleme için de farklılık arz etmektedir. Yaz mevsiminin doğası olarak ellerde fazla ısınmayla birlikte hem kuruma hem de çatlama yaşanmaktadır. Yoğun olarak kullanılması gereken nemlendiriciler sayesinde el bakımı sağlanabilmektedir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu