Dekorasyon

Anneanne Sandıklarındaki Keten Örtü Takımlarıyla Salonunuzu Dekore Edin

 

Günümüzde ev dekorasyonunda geçmişin izleri oldukça fazla hissedilmektedir. Bunlar içerisinde Keten örtü takımları en popüler dekorasyon ürünü olarak dikkat çekmektedir.

Günümüzde ev dekorasyonu modern ev teknolojik ürünlerden sıyrılarak geçmişin o sıcak ve etkileyici yüzüne sahip ürünlere doğru bir yönelme görülmektedir. Özellikle aynı şeylerde sıkılan ve ev dekorasyonunda farklı görseller kullanmak isteyenler için özellikle aile büyüklerinin çeyizlerinin vaz geçilmez parçaları olan keten örtülerin kullanımı oldukça yaygınlaşmış durumdadır. Eskiden kalan keten örtü modelleri günümüzde farklı objelerle oldukça etkileyici bir dekorasyon unsuru oluşturmaktadır

Kullanılan bu keten örtü modelleri sayesinde hem yaşam alanlarında geçmişten oldukça şık ve estetik izler taşınırken aynı zamanda günümüz modernliğinden de esintileri aynı anda yakalamak oldukça mümkün olmaktadır.

Keten Örtü Modellerinin Dekorasyon Amaçlı Kullanılması

Aile büyüklerinin çeyiz sandıklarının en önemli ve en havalı parçaları arasında yer alan keten örtüler günümüzde farklı dekoratif tarzlarla beraber dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Özellikle evdeki mobilyaların renkleri ve yemek masaları ile uyumlu keten örtü modelleri sayesinde odaların havası bir anda değişebilmekte ve geçmişin izleri ile beraber mobilyaların görselliği daha iyi ifade edilebilmektedir. Keten örtü modellerinin üzerindeki işlemler ve rengi ile odadaki diğer eşyaların uyumu sonucu ortaya gerçekten etkileyici ve göz alıcı bir dekoratif güzellik çıkmaktadır.

Günümüzde keten örtüler sadece masa örtüsü olarak değil birçok mobilya takımı örtüsü olarak da kullanılmakta bu sayede mobilyaların geçmiş ve modern tarzı bir arada yansıtması sağlanmaktadır. Özellikle son derece sağlam ve kullanışlı keten örtü modelleri bu anlamda uzun süreli ve kullanışlı bir etki yaratmaktadır. Keten örtüler için dekoratif anlamda en önemli etki salonlarda kendini göstermektedir.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu