Moda

2018’de En Çok Konuşulan Moda Olayları

2018 yılında moda olaylar sayesinde modanın hangi yönde şekilleneceği de ortaya çıkar. Modayı yakından takip edenlere de böylece büyük ipucu sunulur.

2018 Trendleri

2018 yılına damga vuran moda trendleri sayesinde kadınlar modayı yakından takip etme olanağı bulur. Her yılın moda olan parçaları birbirinden farklıdır. Moda olan parçaların önceden belirlenmesi ile modadan uzak kalınmamış olur.

Kadınlar için güzellik son derece önemlidir. Güzel bir görüntü içerisinde olmak için de moda parçalar taşımak önemlidir. O yılın modası ne ise kadınlar da onu taşımak ister. Bu sayede de her zaman istediği görüntüyü elde eder. Modanın belirlenmesinde ise bir takım olaylar önemli etmen olur. Bu olaylar modayı şekillendirmeyi başarır.

2018 Coachella Festivali

Bu yıla damga vuran moda olayı ise Coachella Festivali oldu. Bu yılın en fazla tweet atılan festivali olarak da adını tarihe yazmayı başardı. Pek çok ünlün akın ettiği Coachella Festivali’ne ülkemizden da tanınmış isimler akın etti. Pek çok ünlü ismin giydiği kıyafetler ise festival modası oluşturmayı başardı.

Şüphesiz ki festivalin en fazla konuşulan ismi Beyonce oldu. Beyonce, sadece sanatı ile değil; giydiği kıyafetler ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Püsküllü botları ve kısa kot şortu ile bir anda kadınların tarzı üzerinde önemli bir etki sağladı. Beyonce’ın bu kıyafetinden sonra pek çok kadın festival boyunca şort ve çizme kombinine yöneldi.

Ülkemizden de Şeyma Subaşı, Hadise ya da Hande Erçel gibi tanınmış isimler festivalde yer aldı. Bu yıl özellikle ünlülerin tercih ettiği renkli saçlar festival modası haline geldi. Modayı yönlendiren olaylar arasında ilk sırada bulunan bu festival sonrasında kadınların kıyafetlerinde de bir etkilenme söz konusu oldu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu