Teknoloji

Samsung QN90A Neo QLED TV Hakkında Merak Edilenler

Samsung QN90A Neo QLED TV hakkında merak edilenleri makalemizde sizlerle paylaştık. Samsung firması birçok alanda gerçekleştirdiği yeniliklerle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Bu alanda bizlere sunduğu bir başka özellik ise televizyonlarda yaptığı yenilikler bu bakımdan sunduğu Samsung QN90A Neo QLED TV İncelemesini sizler için ele aldık.

Samsung QN90A Neo QLED TV inceleme bakımından birçok açıdan geniş özellikler sunan zarif ve ince detaylarıyla dikkat çeken son model televizyonlar arasında yer almaktadır.

Samsung QN90A Neo QLED modelinde 2021 yılı bazında önceki nesillere göre daha yüksek inçe sahip olmakla birlikte aynı zamanda kare başına da daha fazla sayıda ışık yayan ekran modellerinden birisi olarak dikkat çekmektedir.

Bu model televizyonlar da aynı zamanda Samsung model televizyonlarda da çokça gördüğümüz Neo QLED panellerini de kullanılmıştır. Bir önceki modellerden daha parlak ve renkli televizyonlardan birisi olduğunu söyleyebiliriz.

Özellikleri Nelerdir?

Samsung’un son olarak ürettiği televizyon modellerinden birisi olan Samsung Neo QLED TV özellikleri bakımında da birden fazla özelliğe sahip bu özellikler arasında bu model televizyonda Neo Quantum Processor 4K ekran özelliğine sahip olmakla birlikte aynı zamanda hareket kabiliyetini de doğru bir şekilde yansıtması açısından Motion Xcelerator Turbo + kullanılmaktadır.

Game View aynı zamanda 65 inç TV’niz nedeniyle ayrıca ultra geniş bir monitör deneyimi sağlayan bu modelde ekran oranı bakımından da 16: 9’luk ekran boyutundan 21: 9’a kadarlık bir ekran boyutu deneyimi de mevcuttur bunun yanı sıra isteğe göre de geniş 32: 9 oranına da dönüştürme imkanına sahiptir.

Samsung QN90A Neo QLED TV Tasarımı

Televizyonda dikkat çekici tasarım özelliklerine sahip olan Samsung model televizyonlar dikkat çekici tasarımları ile müşterilerinin gözünde önemli bir yere sahiptir Samsung Neo QLED TV tasarım bakımında da ince zarif ekranının yanı sıra aynı zamanda minimal tasarım ve sehpa tabanı bulunmakla birlikte son derece kaliteli parçalardan üretilmiştir.

USB girişi, HDIM girişi ve internet girişi de mevcut olan televizyon modeli aynı zamanda parlak ekranı ile modelinin en iyisidir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu