Teknoloji

İPhone 12 Pro Max Cep Telefonu İncelemesi

İPhone 12 Pro Max Cep Telefonu hakkında her şeyi araştırdık. IPhone 12 promax nasıl bir telefondur? IPhone 12 pro max telefonunun özellikleri nelerdir? IPhone 12 pro max cep telefonun hakkında merak edilenler hakkında kısa bilgilere bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

IPhone 12 pro max cep telefonu Türkiye’ye 2020 yılının son günlerinde gelmiştir. 2021 yılının en trend telefonları arasında yerini alıyor. Apple şirket olarak oldukça güçlü sisteme sahip telefonlar üretiyor. 2021 yılı içinde ıPhone serisinin 12 pro max seviyesini üretmiştir. Peki IPhone 12 pro max cep telefonu özellikleri nelerdir?

Apple şirket olarak ıPhone telefonlarında kaliteye her zaman için dikkat etmiştir. Bu yüzden de ıPhone telefonlarının ortak özellikleri arasında profesyonellik yer alıyor. IPhone 12 pro max genel özellikleri ise şunlardır;

  • Dahili depolama olarak; 128 gb sahiptir. 6 gb ram özelliği de bulunuyor.
  • En çok beğenilen özelliği ise; suya dayanıklı olmasıdır. Genel olarak pek çok ıPhone telefonlarında bu özellik yer alıyor. Kullanıcılar için bu durum oldukça avantajlı bir durumdur.
  • Parmak izi okuyucuya sahip değildir.
  • Ekran boyutu 6.7 inç olarak tasarlanmıştır.

IPhone 12 pro max Teknik Özellikleri Nelerdir?

Apple şirketi telefonlarındaki kalitesinin yüksek olmasının genel nedeni olarak; teknik özellikleri sağlam telefonlar üretmelerini söyler. Bu durum ıPhone 12 pro max telefonu içinde geçerlidir. Genel olarak ıPhone 12 pro max teknik özellikleri ise şunlardır;

  • 6 adet çekirdek sayısı bulunur.
  • A14 bionic yonga seti özelliklidir.
  • Face ID özelliklidir.
  • Arka kamerası geniş açı ve ultra geniş özellikleri yüksektir.
  • Ön kamerasında 12 mp yüksek çözünürlüğe sahiptir.
  • 20 w şarj hızına sahiptir.

IPhone Pro 12 Max Kullanıcı Yorumları Nelerdir?

IPhone 12 pro max cep telefonu 2020 yılının Ekim ayında üretilmiştir. Yaklaşık olarak bir yıldır kullanılan bir telefondur. Fakat ıPhone 12 pro max kullanıcısı her geçen gün hızlı artış sağlar. Çünkü kullanıcı yorumlarının pek çoğu olumlu yönde oluyor. Çevresindekileri tavsiye edenler oldukça çok fazladır.

Genel olarak ıPhone 12 pro max kullanıcı yorumları olarak en sık beğenilen özellikleri kamera sisteminin oldukça etkili çalışmasıdır. Çekilen görüntülerin netliği tartışmasız herkes tarafından beğenilmektedir. Bu yüzden sırf kamera özelliğinden dolayı dahi alan kullanıcıları oluyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu