Teknoloji

Need for Speed Tam Ekran Nasıl Yapılmaktadır?

Need for Speed Tam Ekran Nasıl Yapılır? Eskiden beri beğenilerek oynanan Need for Speed oyunu hayranları need for speed tam ekran nasıl yapılır? Sorusunu merak etmektedir. Bu yazımızda bu sorunun cevabını ele alacağız.

Need for speed tam ekran nasıl yapılır? Sorusu birçok kullanıcı tarafından merak edilen sorular arasında yer almaktadır. Özellikle çılgın araba yarışı tutkunları açısından Need for Speed en iyi örnekler arasında yer almaktadır. Araba yarışı sevenler ve araba yarışı tutkunları için Need for Speed tam ekran nasıl yapılır sorusunu aşağıda başlıklar halinde ele aldık. Siz de burada sunduğumuz yöntemler sayesinde Need for Speed tam ekran modu ile bu heyecana devam edebilirsiniz.

Need For Speed Tam Ekran Nasıl Yapılır?

Need for Speed oyunu ilk çıktığı zamanlarda birçok kullanıcı tarafından merakla indirildi. Fakat üzülerek söylüyoruz ki bu oyun nedeni tam olarak bilinmeyen bir hata ile gündeme gelmiş oldu.

Ünlü oyun geliştiricisi Electronic Arts tarafından çıkan oyunda tam ekran olarak da çalışmama sorunu ortaya çıktı.  Fakat yaşanan bu durumun da çözümü de bu sorundan sonra geldi. Özellikle oyun genel olarak bilgisayar sürümü açısından içinde akıcı bir şekilde yer almaktadır, ancak burada sunulan ve eski oyunlarda da yer alan bu sorun oyunun yeni oyunları ile tekrar gündeme gelmeye başladı.

Burada özellikle oyunu tam ekran oynamak için Alt + Enter gibi özellikler yanı sıra aynı zamanda ayarlar sekmesinde de tam ekran yapabilme şansı bulunuyor. Bu nedenle sunulan kolay ve etkili bir yöntem bulunduğunu da söyleyebiliriz. Özellikle Need for Speed oyununu tam ekran yapabilmek açısından aşağıdaki yöntemleri sunmaktadırlar.

  • Bilgisayarın modeline bağlı olarak oyun için ekran kartınızı güncel bir hale getirin.
  • Burada oyunu indirme durumunda origin de işlemin tamamen düzgünce bittiğinden emin olunuz.
  • İndirme işleminden sonra repair işlemi yaparak onarımı başlatın.
  • Eğer halen tam ekran olmadıysa “fullscreenizer” isimli programı
  • Bu prtogramı çalıştırdıktan sonra programda Need for Speed‘i seçin ardından Fullscrenize” sekmesini işaretleyerek oyunu tam ekran oynamanın keyfini çıkarın.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu