Diyet

Elma Diyeti İle Kilo Verin

Kişilerin ideal kiloya ulaşmasında elma diyeti son derece etkilidir. 1 haftada 3 kilo verdiren bu diyet ile siz de istediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz.

Elma Diyet Listesi

1 hafta uygulanan elma diyeti listesi ile etkili ve hızlı bir şekilde kilo verebilirsiniz. İstediği kiloya ulaşmak isteyen kişiler kimi zaman ne kadar yol denese de bir türlü hedeflediği kilolara ulaşamazlar.  Bu noktada da elma diyeti kişilere yardımcı olur. Bu diyeti bir hafta uygulamak gerekir. Bir hafta sonucunda ne kadar kilo kaybı yaşadığınıza şahit olabilirsiniz.

  1. Gün

Elma diyetinin ilk gününde sadece elma yiyebilirsiniz. Sabah öğlen akşam olmak üzere elma dışında başka hiçbir besinin tüketilmemesi gereklidir. Ancak bu sayede istenilen adım atılmış olur. Gün boyu istediğiniz kadar elma yiyerek elma diyetine başlayabilirsiniz. Ayrıca elmanın yanında gün boyu toplam 10 bardak su içmeniz gerekir. Diyet boyunca su içmek son derece öenmlidir. Su içmek istediğiniz kiloya daha çabuk ulaşmanızı sağlar.

  1. Gün

Gün sabah ve akşam yine istediğiniz kadar elma yiyebilirsiniz. Elma diyetinin faydaları ortaya çıkmaya başlar. Öğle ise mevsim salatası ve bir dilim peynir tüketebilirsiniz.

  1. Gün

Sabah bir dilim tahıllı ekmek ve bir parça tavuk, öğle ise bol havuçlu bir salata tüketmelisiniz. Akşam öğünü için ise istediğiniz kadar elma tüketebilirsiniz.

  1. Gün

Sabah bir dilim tahıllı ekmek, bir parça kırmızı et ve bir adet elma tüketebilirsiniz. Öğlen mevsim salatası ve bir adet balık akşam ise 1 kâse yulaflı süt tercih edebilirsiniz.

  1. Gün

Son gün sabah 1 tane elma, bir dilim tahıllı ekmek ve bir adet yumurta yiyebilirsiniz. Elma diyeti uygulaması son öğününde ise öğle tavuk ve akşam da istediğiniz kadar elma tüketebilirsiniz. Siz de bu uygulama ile elma diyeti ile kilo verin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu