Güzellik

Burcunuza Göre En Uygun Oje Renginizi Bulun!

Burcunuza Göre En Uygun Oje Renginizi Bulun! Her burcu yansıtan renkler farklı olduğundan burca göre oje renkleri de pek çok kişi tarafından merak edilir.

Burcunuza göre oje rengini bulmak gün içerisindeki enerjiyi olumlu etkileyecektir. Buna göre bazıları için pastel renkler daha uygunken bazılarında açık tonlar öne çıkacaktır. Güzelliğe güzellik katacak bu ipuçlarını araştırmakta fayda vardır.

Burçlara Göre Oje Önerileri

– Koç burcu: Koç burçlarının asalet ve liderlik özelliklerini yansıtacak olan renkler ön plandadır. Özellikle mor ve vişne gibi tonlar daha sık kullanılır. Böylece yaz gecelerine vişne çürüğü ve mor ile imza atılabilir.

– Boğa Burcu: Boğa burcu kadınlarının tırnaklarında hayat bulacak olan renklerin başında yeşil tonları gelir. Ormanların derin dinginliği ve bolluk bereket ile ilişkilendirilen bu renk aynı zamanda paranın rengi olarak da kabul edilir. Buna alternatif olarak kararlı ve sıcakkanlı olan boğalar pembe tonlarını da sürebilirler.

– İkizler burcu: Şöhretin, güneşin ve canlılığın dikkat çektiği ikizler için sarı ve turuncunun bütün tonları uygundur. Böylece yaz gecelerinde tırnaklar ışıl ışıl bir görünüme sahip olacaktır.

– Yengeç burcu: Gümüş ve metalik gri tonları yengeç burcu kadınların için tavsiye edilir. Simli ojeyi ve parıltılı ojeyi sevenler için bu renkler idealdir.

– Aslan burcu: Gösterişli ve güçlü görünmeyi seven Aslan kadınları için altın ve bronz tonları daha uygundur.

– Başak burcu: Disiplinli olmayı seven başak burcu için oje rengi kırmızı tonlarıdır. Ayrıca haki yeşil tonları da tercih edilebilir.

– Terazi burcu: Sakin, adil ve zarif bir burç olarak bilinen terazi için uygun oje renkleri pastel tonları olacaktır.

– Akrep burcu: Şeftali ve pembe tonları kırılgan bir yapıya sahip olan akrep burcu kadınları için doğru renklerdir.

– Yay burcu: Maceracı ve özgürlüğüne düşkün olan yay burçları için uygun oje renkleri için siyah ve mor tonları önerilir.

– Oğlak burcu: Hareketli olan oğlak burçlarına dinginlik kazandırmak için mavinin her tonu idealdir.

– Kova burcu: Değişimi seven kova burçları için uçuk pembe, somon ve beyaz tonları tavsiye edilir.

– Balık burcu: Duygusallık ve sakinlikleri ile bilinen balık burçları için uygun oje rengi gridir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu