Burçlar

Aslan Burcu Kişisel ve Fiziksel Özellikleri

Aslan Burcu Kişisel ve Fiziksel Özellikleri Nelerdir? Aslan burcu otorite ve egemenlik sembolü olduğu söylenir. Başkalarının hayatlarını o insanlar için düzenlemeye çalışırlar. Bir üstünlük havası vardır ve her şeye burnunu sokarlar. Bu nedenle, kolaylık sağlamak için adlarını “Yönetim” olarak kısaltıyoruz.

Aslan Burcu Kişisel ve Fiziksel Özellikleri Nelerdir? Herkesin dikkatinin odağı olmaktan ve her performansın öne çıkan özelliği olmaktan başka bir şey istemiyorlar. Diğer insanları isteklerine uymaya ikna etmeyi hayatlarının en kritik yönlerinden biri olarak görürler. Aslanlar sıcaklıkları ve cömertlikleri ile tanınırlar ve hava güzelken ve Güneş parlarken en iyi hallerini alırlar. Ona karşı olgun olmayan bir şekilde davranırsanız, onurlu bir şekilde karşılık verecektir. Öte yandan, sabrının sınırına geldiğinde dürüst ve erdemli, sert bir tavır sergiliyor. Bu, tahammülünün nihayet sınırına ulaştığı durumdur. İşler kötü gittiğinde her zaman şansa güvenebilirler. Her şey en karanlık halinde göründüğünde bile, ana gezegenleri olan Güneş, üzerlerine inanılmaz bir ışık saçar. İyi eğitim almamış ve olgunlaşmamış Aslanlarla uğraşmak dayanılmazdır. Çok az kaynağa sahip olmalarına rağmen, sürekli olarak daha fazlasına sahip oldukları izlenimini veriyorlar.

Aslan Burcu Fiziksel Özellikleri

Uzun ve ince, kalın kemikli özellikler, Aslan burcunda doğanların tipik özellikleridir. Kişi kasları ve geniş omuzları geliştirmiştir. Devasa, yuvarlak kafasına ek olarak, açık renkli saçları ve pembemsi beyaz bir teni de var. Sonuç olarak, mükemmel bir görüşe sahiptir. Erkeklerin ve kadınların saça karşı farklı tutumları vardır. Görünüşleriyle büyük gurur duyarlar. Bu nedenle onları her zaman temiz bulabilirsiniz. Belirgin bir şekilde yürürler ve kapının üzerinde kümelenirler. Fiziksel çekiciliğinin farkında olarak kibirli ve bencil bir tavır geliştirir.

Aslan Burcu Aşk Hayatı

Nereye giderseniz gidin yanınızda görünmez bir bağımsızlık tacı taşıyorsunuz. Yaşamayı çok önemsediğiniz için sizi güldürebilen ve entelektüel olarak size meydan okuyabilen erkeklere çekiliyorsunuz. Yüreğiniz bulutlarda olabilir ama ayakların asla yerden kalkmaz. Maceradan ve güzel vakit geçirmekten hoşlansanız da boş yere para harcayan biri değilsiniz. Aldatılmayı çok kişisel algılıyorsunuz ve affetmekten acizsiniz. Duygularınız oldukça kontrol altında. Size haksız yere sevgi gösterilirse, nazikçe karşılık vereceksiniz. İçsel bir asalet havası yayıyorsunuz. Kapsamı, kişinin affetme arzusunun derinliği ile sınırlıdır. Mükemmel kadınlar olduğunuz için, romantik ilişkilerinizde çifte standartlara katlanmıyorsunuz ve birinin size yalan söylediğini hemen anlıyorsunuz. Sizinle bir alanı paylaşmak kolay değil ama aynı zamanda da kolay.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu