Burçlar

Terazi Burcu

23 Eylül ile 22 Ekim aralığında doğanlar terazi burcunun özelliklerini taşıdığı gibi aynı zamanda gezegenlerin ve yıldızların konumuna göre farklı olaylar yaşayabilirler.

Belirlenen tarihler aralığında doğanlar için terazi burcu özellikle karakteristik özellikleri belirlemeye yardımcı olmaktadır. teraziler özellikle sahip oldukları karakteristik özellikleri ve diğer burçlarla anlaşabilen dengeli kişilerdir. Erkek veya kadınlar için belirlenmiş olan özellikler değişebilir. Bu nedenle özellikle terazi burcu olanlar burcun özelliklerine göre daha baskın bir yapıya sahip olabilecekleri gibi burcunun özelliklerini göstermeyebilirler. Kararsız bir yapıya sahip olması ile bilinmekte olan teraziler baskın karakterlere sahip olması durumunda özellikle fiziksel veya kişisel özelliklerine göre yorumlanabilirler.

Terazilerin yönetici gezegeni venüstür. Pastel renkleri sevmektedirler. Şanslı sayıları 6 iken şanslı günleri cuma günüdür. Özellikle uyumlu burçlar arasında yer almaktadır. Diğer burçlarla olan uyumu terazi burcu özellikleri konusunda etkili olmaktadır. Astrologlar tarafından yapılacak olan incelemeler sayesinde özellikle gezegenlerin ve yıldızların konumuna bakarak hazırlanan yorumlar terazi burçları için özellikle yaşanabilecek olaylar hakkında bilgi alınmasını sağlamaktadır. Günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak hazırlanan yorumlar üzerinden yapılacak incelemeler ileriye dönük bilgi alınmasını sağlayabilir.

Terazi Burcu Yorumları

Teraziler için hazırlanan günlük burç yorumları özellikle gün içerisinde oluşabilecek olayları takip etmek konusunda kolaylık sağlamaktadır. Astrologlar tarafından yapılan incelemeler sonucunda astrolojiye göre hazırlanan yorumlar gün içerisinde yaşanacak olayların yanı sıra aynı zamanda ruh halinizi belirlemektedir. Devamlı olarak değişen gezegenlerin konumları özellikle burçları etkilemektedir. Astroloji merakı olanlar burçlar sayesinde diledikleri her durumda yaşanan olayları takip edebilir ve yaşayabilecekleri durumlara dair daha fazla bilgi alabilirler. Kararsız bir yapıya sahip olmasıyla dikkat çekmekte olan teraziler diğer burçlar ile olan uyumu ve aynı zamanda koç burcu ile olan uyumsuzluğuyla dikkat çekmektedir.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu